شهرداری رشت
۱۳۹۹ چهارشنبه ۱۸ تير
به وب سایت مدیریت فرهنگی شهرداری رشت خوش آمدید
تجليل از شماري از پزشكان شهر رشت در روز پزشك 1393/06/02
تجليل از شماري از پزشكان شهر رشت در روز پزشك

 

با همکاری كميسيونهاي «بهداشت و محيط زيست» و «فرهنگي و اجتماعي» شورا؛

شماري از پزشكان پيشكسوت «شهرباران» مورد تجليل قرار گرفتند

 

عصر ديروز به همت كميسيونهاي «بهداشت و محيط زيست» و «فرهنگي و اجتماعي»  شورا و همزمان با فرا رسيدن «روز پزشك» و بزرگداشت طبيب ايراني، بوعلي سينا، از شماري از پزشكان برجسته و پيشكسوت رشت قدرداني و تجليل شد.

در اين آيين ابتدا مظفرنيكومنش‌نودهي گفت: پزشكان نگهبانان بهداشت و سلامت شهروندان جامعه هستند و تعظيم و تكريم از ايشان بر همگان واجب است.

وي خاطر نشان كرد: از اينكه شما عزيزان با همه‌ي مشغله‌ي كاري دعوت ما را پذيرفتيد و تشريف آورديد، بي‌نهايت سپاسگزاريم.

رئيس كميسيون «بهداشت و محيط زيست» شوراي اسلامي كلانشهر رشت سپس مقاله‌يي به مناسبت فرا رسيدن «روز پزشك» و ولادت حكيم ابوعلي سينا براي حاضران قرائت كرد.

سپس مهندس فرهاد شوقي با خيرمقدم گويي به سفيران سلامت و پيشكسوتان پزشكي شهر رشت گفت: خداوند توفيق داد تا امروز خدمت شما بزرگواران باشيم و مقام علمي شما را ارج بنهيم.

رئيس كميسيون فرهنگي اجتماعي شوراي اسلامي كلانشهر رشت همچنين گفت: روز اول شهريور ماه بهانه‌يي است براي بزرگداشت و اداي دين به ابوعلي سينا ستاره‌ي بزرگ طب و پزشكي و همه‌ي شما پزشكان گرامي كه با تمام وجودتان براي سلامت و بهداشت مردم گام برمي‌داريد.

وي خاطر نشان كرد: ما امروز اينجا جمع شده‌ايم تا ارزشهاي علمي، بهداشتي و انساني شما بزرگواران را پاس بداريم.
  فاطمه شيرزاد سخنگوي شوراي اسلامي كلانشهر رشت و عضو كميسيون «فرهنگي و اجتماعي شورا» هم در سخناني با تاكيد بر اينكه همه‌ي افراد جامعه سلامتي خود را مديون پزشكان هستند گفت: از طرف 15 عضو شورا و همچنين شهردار محترم به پزشكان شهرباران و پزشكان حاضر در اين آيين «روز پزشك» را تبريك مي‌گوييم و اميدواريم هر روز سربلند و پيروز باشيد.
در اين آيين دكتر صفائي، دكتر رودباري و دكتر ميرفيضي هم در سخناني دقايقي براي حاضران صحبت كردند و در پايان با اهداي لوح سپاس و هديه از شماري از پزشكان پيشكسوت «شهرباران» قدرداني و تجليل شد.

 

تعداد بازدید: 58
هدف شهرداری ، ارائه خدماتی موِثر در راستای بهبود و توسعه شهری است
Powered by DorsaPortal