شهرداری رشت
۱۳۹۹ چهارشنبه ۱۸ تير
به وب سایت مدیریت فرهنگی شهرداری رشت خوش آمدید
فراخوان اهدای کتب و منابع تخصصی مدیریت شهری 1399/03/12
فراخوان اهدای کتب و منابع تخصصی مدیریت شهری
 
 

فاطمه مهاجر مدیر نوسازی و تحول اداری شهرداری رشت با اعلام این خبر افزود علاقمندان اعم از شهروندان و همکاران محترم شاغل در شهرداری رشت می توانند با اهدای کتب و منابع علمی خود با موضوعات مرتبط با مدیریت شهری که تمایل به اهدا و اشتراک گذاری آنها دارند در این طرح مشارکت نمایند.

ایشان هدف از اجرای این طرح را اشتراک گذاری منابع علمی جهت استفاده بهینه علاقه مندان و پژوهشگران حوزه های مرتبط با مدیریت شهری و غنای کتابخانه تخصصی شهرداری رشت عنوان نمودند و افزایش مشارکت عمومی بین همکاران و شهروندان ، استفاده مجدد و حفاظت از منابع ، کاهش هزینه خرید کتاب برای شهرداری و توسعه فرهنگ کتاب خوانی را از دیگر مزایای این طرح برشمردند.

مهاجر ادامه داد : در حال حاضر کتابخانه تخصصی شهرداری رشت دارای بیش از دو هزار جلد کتب تخصصی ، پایان نامه ، نشریه ، طرح پژوهشی و فصلنامه در حوزه های مختلف شهرسازی ، جغرافیا، علوم اجتماعی ، حقوق و ... می باشد و ما امیدواریم با اجرای موفق این طرح منابع موجود در کتابخانه را ارتقا بخشیم ، وی همچنین یادآور شد از اهداکنندگان برگزیده در مناسبتهای مرتبط همانند هفته کتاب تقدیر به عمل خواهد آمد.

مدیر نوسازی و تحول اداری شهرداری رشت از علاقمندان برای شرکت در این فراخوان خواست ، جهت اهدای کتب و منابع مورد نظر بصورت حضوری به ساختمان مرکزی شهرداری رشت واقع در میدان گیل ابتدای بلوار امام خمینی،اداره مطالعات و پژوهش شهرداری مراجعه و یا با شماره های 33668819، 33669208 ، 33669908 داخلی 238 سرکار خانم محمودی تماس بگیرند تا نسبت به اعزام خودرو و تحویل کتاب‌های اهدایی آنها در محل اقدام لازم بعمل آید.

 
 
تعداد بازدید: 133
هدف شهرداری ، ارائه خدماتی موِثر در راستای بهبود و توسعه شهری است
Powered by DorsaPortal