شهرداری رشت
۱۳۹۹ چهارشنبه ۱۸ تير
به وب سایت مدیریت فرهنگی شهرداری رشت خوش آمدید
عملیاتی شدن آئین نامه نظام پیشنهادهای شهرداری رشت 1399/03/07
عملیاتی شدن آئین نامه نظام پیشنهادهای شهرداری رشت
 
 
 

فاطمه مهاجر مدیر نوسازی و تحول اداری شهرداری رشت با اعلام این خبر افزود: نظام مدیریت مشارکتی یکی از نظام‌های مدیریتی پویاست که نقش مهمی در توسعه منابع انسانی سازمان­ها ایفا می‌کند. نظام پیشنهادها یکی از مهمترین ابزارهای اجرایی مدیریت مشارکتی است که با استفاده از آن می‌توان از فکر و اندیشه کارکنان و شهروندان برای مسئله یابی، چاره‌جویی و حل مسائل و مشکلات سازمانی بهره جست. بر اساس نظام پیشنهادها، کلیه کارکنان می‌توانند پیشنهادها، ایده‌ها، ابتکارها و نظرات خود را برای رفع نارسائی‌های موجود در روند کاری‌، یا بهبود روش­های انجام کار ارائه دهند.

فاطمه مهاجر گفت: نظام پیشنهادهای شهرداری رشت یک نظام مدون برای به کارگیری ایده ها و نظرات مدیران و کارکنان و شهروندان برای بهبود فعالیتهای شهرداری است و براساس مشورت و تبادل نظر بین کارمندان و مدیران و شهروندان می باشد تا انگیزه بهبود و تحول در همه افراد فراگیر شده و عملکرد و وضعیت سازمان بهبود یابد.
مهاجر افزود: مدیریت نوسازی و تحول اداری شهرداری رشت جهت سرعت بخشی به امور و تسهیل سازو کار استاندارد برای مشارکت حداکثری همکاران و شهروندان مکاتبات مختلفی با سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات جهت استقرار سامانه نرم افزار که منجر به اجرای مکانیزه تمامی مراحل نظام پیشنهادات شود نموده است. براین اساس با استقرار این سامانه، کلیه کارکنان و شهروندان محترم می توانند پیشنهادها، ایده­ها، ابتکارات و نظرات خود را برای رفع مشکلات و نارسائیهای موجود در روند کارهای شهرداری رشت ارائه دهند.

 
تعداد بازدید: 103
هدف شهرداری ، ارائه خدماتی موِثر در راستای بهبود و توسعه شهری است
Powered by DorsaPortal