شهرداری رشت
۱۳۹۹ چهارشنبه ۱۸ تير
به وب سایت مدیریت فرهنگی شهرداری رشت خوش آمدید
راه اندازی نرم افزار جام فردی در شهرداری رشت 1399/03/06
راه اندازی نرم افزار جام فردی در شهرداری رشت
 
 

فاطمه مهاجر مدیر نوسازی و تحول شهرداری رشت گفت: امروزه مسئله ارزیابی و سنجش نیازهای آموزشی کارکنان در نظام‌های علمی و کاربردی و آموزش آنان که قشر عظیمی از نیروی کار شاغل در سازمان‌ها هستند، جزء مسائل ضروری تشخیص داده‌شده است که باید برای رفع آن اقدام شود، در این راستا شهرداری رشت، اقدام به تکمیل و ارسال اطلاعات آموزشی کلیه کارکنان(رسمی، پیمانی و قراردادی) در نرم افزار آموزش کارکنان(جام ) نموده و برای نخستین بار در سال 1399 نیازسنجی دوره های آموزشی را به صورت الکترونیک و از طریق نرم افزار جام فردی انجام می دهد.

فاطمه مهاجر افزود: در این سامانه کلیه فرایندهای آموزشی پرسنل از درخواست برگزاری دوره های آموزشی مرتبط با نیازهای شغلی، فردی، شناسنامه آموزشی، تقویم آموزشی و ... از طریق آموزش از راه دور صورت گرفته و کارکنان با دسترسی به کلیه اطلاعات پرسنلی و آموزشی خود می توانند آرشیوی از گواهینامه برنامه های آموزشی خود را در اختیار داشته باشند .

مدیرنوسازی و تحول اداری شهرداری رشت اظهار کرد: افراد واجد شرایط می توانند از این پس با مراجعه به پرتال مدیریت نوسازی و تحول اداری به آدرس http:// rpcrasht.ir و یا زیر پرتال اداره آموزش به آدرس http://amoozesh.rpcrasht.irبخش آموزش منابع انسانی (جام فردی) با وارد نمودن کد پرسنلی و رمز عبور، وارد این سامانه شده و از خدمات آن بهره مند شوند.

مهاجر افزود: تمامی حوزه ها، معاونت ها و سازمان های شهرداری هم اکنون قادر به استفاده از نرم افزار مذکور بوده و انتظار می رود با توجه به تخصص و شرح وظایف خاص خود در انتخاب دوره های آموزشی سال جاری اهتمام ورزند. همچنین کاربران می توانند در صورت بروز هرگونه مشکل و سئوالی، با شماره تلفن 33665406 (اداره آموزش و توانمندسازی نیروی انسانی مدیریت نوسازی و تحول اداری شهرداری رشت) تماس حاصل کنند.

 
تعداد بازدید: 141
هدف شهرداری ، ارائه خدماتی موِثر در راستای بهبود و توسعه شهری است
Powered by DorsaPortal