شهرداری رشت
۱۳۹۹ دوشنبه ۶ بهمن
به وب سایت مدیریت فرهنگی شهرداری رشت خوش آمدید
با حکم شهردار رشت صورت گرفت؛ معارفه پیمان پارسا به عنوان مدیر منطقه سه شهرداری رشت 1398/07/17
با حکم شهردار رشت صورت گرفت؛ معارفه پیمان پارسا به عنوان مدیر منطقه سه شهرداری رشت
با حکم شهردار رشت صورت گرفت؛

معارفه پیمان پارسا به عنوان مدیر منطقه سه شهرداری رشت

ظهر دیروز مراسم معارفه مهندس پیمان پارسا مدیر منطقه 3 و تودیع مهندس مهرداد عیسی پور با حضور مهندس علی بهارمست معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی ، محمد نوری سرپرست سازمان مدیریت خمل و نقل بار و مسافر ، علیرضا قانع سرپرست مدیریت ارتباطات و امور بین الملل و برخی از مسئولین پرسنل شهرداری منطقه 3 برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 3 در این مراسم علی بهارمست ضمن تشکر و قدردانی از زحمات مهندس عیسی پور در طول دوره سرپرستی اظهار داشت: وی در سخت ترین شرایط در این مدت به کمک ما شتافتند.

وی ادامه داد: مدیریت، هنر استفاده از کار ، تجربه و خدمت می باشد، خوشبختانه حضور پرسنل خوب و وظیفه شناس می تواند کمک حال مدیر منطقه باشد و تاثیر ثمر بخشی در پیشرفت کاری آن منطقه داشته باشد.

علی بهارمست ضمن تبریک به پیمان پارسا شهردار  منطقه 3 وی را مدیری پویا ، اهل تعامل و خلاق معرفی کرد و بیان داشت: مناطق جزو لایه های اولیه خدمات رسانی به شهروندان می باشد زیرا شهروندان از شهرداری بعنوان اولین ارگان در حل مشکلات شهری انتظار دارند.

معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری رشت تعامل ، سعه صدر و رفتار مناسب با ارباب رجوع را در منطقه اولین گام در بالا بردن کیفیت کاری دانست و افزود: منطقه نوک پیکان ارتباط مردم و شهرداری است .

بهارمست ضمن تاکید به پاسخگویی مناسب از سوی مسئولین شهرداری، آن را حق شهروندان دانست و بیان داشت: با شناختی که بنده از آقای پارسا با انرژی ، کارآمدی و نیروی جوانی که از ایشان سراغ دارم می توانند تحولات مثبتی را در مجموعه منطقه سه شهرداری رشت ایجاد کنند. ظرفیت های کاری خوبی در این منطقه وجود دارد که می تواند اثر بخشی دو چندانی را در افزایش درامد شهرداری داشته باشد.

در ادامه این جلسه مهندس مهرداد عیسی پور از همراهی پرسنل در مدت سرپرستی در منطقه 3 قدرددانی نمود و برای شهردار جدید آرزوی موفقیت و بهروزی نمود.

در انتهای این جلسه مهندس پیمان پارسا شهردار منطقه 3 با تشریح برنامه هایش بر دو محور کوتاه مدت و بلند مدت اشاره کرد و ادامه داد: ابتدا از اعتمادی که به اینجانب شد کمال تشکر را دارم و خود را نماینده مدیران جوان شهرداری می دانم تمام تلاش ما بر دو اصل استوار است در درجه اول افزایش درامد و در مرحله بعد ساماندهی در عرصه خدمات رسانی به شهروندان می باشد.

شهردار جدید منطقه 3 با تاکید بر کارکرد گروهی در قالب کارگروهها در واحدهای مختلف تصریح کرد: بنده کاری خارج از چارچوب قانونی از کسی نمی خواهم و سعی بنده ارائه راهکارهای تخصصی مناسب در زمینه افزایش درامد منطقه و خدمت رسانی بهتر به مردم خواهد بود.

پارسا در پایان خاطرنشان کرد: از زحمات آقای عیسی پور که در این مدت مسئولیت منطقه 3 را بر عهده داشتند تشکر و قدردانی می کنم.

تعداد بازدید: 486
هدف شهرداری ، ارائه خدماتی موِثر در راستای بهبود و توسعه شهری است
Powered by DorsaPortal