شهرداری رشت
۱۳۹۹ دوشنبه ۶ بهمن
به وب سایت مدیریت فرهنگی شهرداری رشت خوش آمدید
دیدار رییس سازمان اتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رشت با رییس پلیس راهنمایی و رانندگی گیلان و رشت 1398/07/16
دیدار رییس سازمان اتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رشت با رییس پلیس راهنمایی و رانندگی گیلان و رشت

 

 125_رشت به گزارش خبرنگار تحریریه خبر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت به مناسبت فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی ، رییس سازمان آتش نشانی رشت بهمراه معاون عملیات و تنی چند از مدیران این سازمان با فرماندهان راهنمایی و رانندگی استان گیلان دیدار کردند.

در این دیدار رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رشت، ضمن عرض تبریک هفته نیروی انتظامی از تلاشها و زحمات خستگی ناپذیر و مداوم کارکنان خدوم پلیس راهور در رابطه با تأمین آسایش و آرامش خاطر هموطنان و کلیه شهروندان در همه زمینه ها و همچنین تعامل و همکاری خوب، سازنده ومناسب با سازمان آتش نشانی قدر دانی نمود.

 رمضانی در ادامه به بیان وضعیت آموزشی این سازمان، در حوزه های مختلف اشاره کرد و افزود:آمادگی داریم با عقد تفاهم نامه در زمینه های آموزشی و... تعامل و همکاری با پلیس راهور داشته باشیم.

در این دیدار رییس پلیس راهور استان گیلان به جهت همکاری و تعامل خوب و مناسب سازمان آتش نشانی رشت با پلیس راهور تشکر نمود و اظهار داشت سازمان آتش نشانی در همه زمینه ها حضوری فعال و مؤثر دارد و پلیس را پشتیبان آتش نشانان در ماموریت ها خواند و آمادگی پلیس راهور را برای همکاری در ارتقاء سطح ایمنی جامعه اعلام نمود.

گفتنی است در خاتمه این دیدار رییس سازمان آتش نشانی رشت با اهدای لوح سپاس به رسم یادبود از زحمات رییس پلیس راهور استان گیلان و شهرستان رشت تقدیر کردند.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
تعداد بازدید: 454
هدف شهرداری ، ارائه خدماتی موِثر در راستای بهبود و توسعه شهری است
Powered by DorsaPortal