شهرداری رشت
۱۳۹۹ دوشنبه ۶ بهمن
به وب سایت مدیریت فرهنگی شهرداری رشت خوش آمدید
مرکز علمی کاربردی هلال احمر رشت برگزار کرد؛ مراسم گرامیداشت روز آتش نشانی و ایمنی 1398/07/11
مرکز علمی کاربردی هلال احمر رشت برگزار کرد؛ مراسم گرامیداشت روز آتش نشانی و ایمنی

 

125 رشت- به گزارش خبرنگار تحریریه خبر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت و به نقل از روابط عمومی مرکز علمی کاربردی هلال احمر رشت، مراسم گرامیداشت روز آتش نشان با حضور بابک رمضانی رییس سازمان آتش نشانی ، شهرام مومنی معاون عملیات این سازمان و جمعی از آتش نشانان، دانشجویان پرتلاش و فارغ التحصیلان و مدرسان برگزار شد.

سمیه حقگو رئیس مرکز علمی کاربردی هلال احمر رشت ضمن خیرمقدم و تبریک روز آتش نشانی و ایمنی، به تاثیر آموزش در بهبود عملکرد نیروهای امدادی در حوادث اشاره کرد و از اساتید مرکز درخواست نمود که اهتمام ویژه در جهت افزایش سطح آموزشی و علمی دانشجویان خصوصا آتش نشانان را داشته باشند.

بابک رمضانی رییس سازمان آتش نشانی رشت ضمن سپاس از برگزاری چنین مراسمی ادامه داد: توانایی یک آتش نشان در حین خدمت رسانی به شهرو شهروند در کنار داشتن بازوانی قدرتمند، نیازمند کسب دانش است که بحمد ا... مرکز علمی کاربردی هلال احمر رشت یکی از مراکزی است که با وجود رشته های مرتبط و تلاش به جهت برپایی کلاس های آموزشی تاثیر به سزایی در ارتقاء سطح علمی داشته است .

گفتنی است: در این مراسم آموزش استفاده از کپسول آتش نشانی توسط یکی از افسران ارشد سازمان انجام گرفت.

همین گزارش حاکی است: در پایان مراسم با اهدای لوح تقدیر و هدایا  از خدمات آتش نشانان، مدرسین و همکاران فعال در حوزه علمی کاربردی هلال احمر رشت تقدیر و تشکر به عمل آمد.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 651
هدف شهرداری ، ارائه خدماتی موِثر در راستای بهبود و توسعه شهری است
Powered by DorsaPortal